Dzieje się. Offset 48×68 cm

69,00 

„Dzieje się” to plakat z historią. Jego pierwsza wersja powstała w ramach stypendium artystycznego. Chciałam uhonorować moje rodzinne Małe Miasto i pokazać, że dzieje się w nim dużo dobra i mimo, że Duże Miasta wydają się niektórym fajniejsze, to Małe jest piękne, długowieczne i wibrujące dziecięca energią. A potem się zaczęło. Duże Miasta poszły strajkować, a Małe doszły do wniosku, że nie będą patrzeć obojętnie. Tak duży protest widziałam w moim Małym Mieście pierwszy raz. Szliśmy ulicami Małego, a w tle łopotał nam baner z drugą wersją „Dzieje się”, zrobioną dla Starogardzkiego Centrum Kultury. Wtedy pomyślałam, że dzieje się już nie tylko w Małym, ale wszędzie i potrzebuję zrobić o tym plakat.

Plakat wydrukowałam w kilkuset egzemplarzach na ekologicznym papierze. Nie myślałam  w tamtym czasie o jego przyszłości, toteż papier nie jest zbyt gruby. Wtedy liczyło się tylko to, że znajomi chcieli go wieszać w Dużych Miastach, a ja obkleiłam nim swoje Małe.

Zostało mi jeszcze kilkadziesiąt egzemplarzy dla przyjaciół Małych i Dużych miast i tych wszystkich, którzy chcieliby zachować sobie to uczucie solidarności na pamiątkę.

format: 48×68 cm

Plakat kupujesz bez ramy.

Przesyłki wysyłam raz w tygodniu i najczęściej jest to wtorek.
Dzięki temu w pozostałe dni tygodnia mam przestrzeń, żeby myśleć i tworzyć.

Na stanie

Kategorie: ,