Gniazdo 0. Odbitka № 2

350,00 

Po co kukułce gniazdo? Mam swoje teorie, które drążę dłutem w kolejnych matrycach, a potem pokrywam je farbą drukarską i odbijam na bibule japońskiej. Materiału wystarczy mi na kolejne 16 matryc. Razem to 20 “Gniazd” w całym cyklu. Nie wiem, czy to wystarczy, bo “Kukułka” ma nieskończone pokłady ciekawości i wiele spraw do przemyślenia. No i naturalnie świat do uratowania, dlatego zamiast w gotowych matrycach kąpie się w ponownie wykorzystanym PCV, którym ludzkość zaśmieca swój świat.

Cykl “Kukułka”

“Gniazdo 0” jest trzecią grafiką cyklu “Kukułka”. Wydrukowałam ją na bibule japońskiej w pięciu egzemplarzach. Teoretycznie jest to pięć odbitek tej samej grafiki, ale sposób w jaki je odbijam sprawia, że każdy egzemplarz ma trochę inny – unikatowy rysunek. Dzięki temu każda odbitka jest jedyna w swoim rodzaju.

Odbiłam tylko 5 egzemplarzy tej grafiki.
Grafika jest podpisana i numerowana.

Format grafiki: 35×50 cm + obramowanie
Bibuła japońska to materiał delikatnie prześwitujący, który potrzebuje tła (dodatkowego arkusza jasnego papieru umieszczonego pod grafiką), żeby uzyskać efekt głębi. Grafikę najlepiej oprawić w passe-partout i ramę w formacie 50×70 cm. Grafikę kupujesz bez ramy.

Technika: wypukłodruk metodą autorską na bibule japońskiej.

Przesyłki wysyłam raz w tygodniu i najczęściej jest to wtorek.
Dzięki temu w pozostałe dni tygodnia mam przestrzeń, żeby myśleć i tworzyć.

Pozostało tylko: 1

Kategorie: ,