Gniazdo 0. Odbitka № 2

350,00 

Po co kukułce gniazdo? Mam swoje teorie. Drążę je dłutem w kolejnych matrycach, pokrywam farbą drukarską i odbijam na papierze. Materiału wystarczy mi na kolejne 16 matryc. Teorii na całe życie. Nie wiem, czy to wystarczy, bo „Kukułka” ma nieskończone pokłady ciekawości i wiele spraw do przemyślenia. No i naturalnie świat do uratowania, dlatego zamiast w gotowych matrycach zanurza się w ponownie wykorzystanym PCV, którym ludzkość zaśmieca swój świat.

Cykl „Kukułka”

„Gniazdo 0” jest trzecią grafiką cyklu „Kukułka”. Wydrukowałam ją na bibule japońskiej w pięciu egzemplarzach. Teoretycznie jest to pięć odbitek tej samej grafiki, ale sposób w jaki je odbijam sprawia, że każdy egzemplarz ma trochę inny – unikatowy rysunek. Dzięki temu każda odbitka jest jedyna w swoim rodzaju.

Odbiłam tylko 6 egzemplarzy tej grafiki.
Grafika jest podpisana i numerowana.

Format grafiki: 35×50 cm + obramowanie
Bibuła japońska to materiał delikatnie prześwitujący, który potrzebuje tła (dodatkowego arkusza jasnego papieru umieszczonego pod grafiką), żeby uzyskać efekt głębi. Grafikę najlepiej oprawić w passe-partout i ramę w formacie 50×70 cm. Grafikę kupujesz bez ramy.

Technika: wypukłodruk metodą autorską na bibule japońskiej.

Przesyłki wysyłam raz w tygodniu i najczęściej jest to wtorek.
Dzięki temu w pozostałe dni tygodnia mam przestrzeń, żeby myśleć i tworzyć.

Brak w magazynie

Kategorie: ,